Aug
IT probleemide edastamine
Postitatud Eimar Koort on 23 August 2012 09:53 AM

Tere,

Enne uue õppeaasta algust tuletan meelde, et kui teil tekib mõni IT probleem, mida soovite e-posti teel edastada, siis palun tehke seda aadressile helpdesk@emu.ee, kuna siis saab kirjast pilet (ticket), mille lahendusega õige IKT osakonna töötaja tegelema hakkab. Nii kaob ära probleem õige isiku leidmisel ka siis, kui teie maja tugiisik näiteks puhkusel on.

Kena päeva soovides,

Rainer Banhard

EMÜ IT peaspetsialist/osak juhataja KT

Loe edasi »

Aug
Sisseastujatele EMÜ kontodest
Postitatud Eimar Koort on 23 August 2012 08:02 AM

Õppeaasta alguse liginedes on esitatud küsimusi kontode saamise kohta:

"Proovisin luua endale EMU kodulehel kasutajat, aga süsteem ütles, et mul puudub seos maaülikooliga."

Kontode tekitamine ja konto saamine on seotud aktiivse suhte olemasoluga EMÜ õppeinfosüsteemis (ÕIS). Kuni seal pole kajastatud Teie suhe, seni ei ole võimalik tekitada omale kontot isegi kui SAIS väidab või näitab, et olete vastu võetud.

Kui on olemas aktiivne suhe EMÜ-ga, siis saab kontot tekitada alates 1. septemberist iseteeninduses ID kaarti kasutades http://konto.emu.ee keskkonnas.

Loe edasi »