Mar
Maaülikooli kesksete infosüsteemide ümberkorraldused
Postitatud Tarmo Palm on 14 March 2016 11:24 PM

14. märtsil 2016 kolis IT osakond keskse serveripargi peamise kettamassiivi Kreutzwaldi 52 (Torni ühiselamu) serveriruumist Kreutzwaldi 5 serveriruumi. Sellega seoses tekkis teenuste toimimises katkestusi ning alates kella 17:00 lülitasime suurema osa teenuseid, k.a. postiserverid, failiserverid ja osad veebiserverid välja, et võimaldada kettamassiivi füüsilist tarnsporti. Teenustest jäi pidevalt tööle ÕIS. Kõik teenused taastusid lõplikult kella 22:30 paiku.

Kolimine võimaldab kasutada kettamassiivi kaks korda kiirema võrguühendusega ning lubab efektiivsemalt rakendada eelmisel aastal soetatud IBM FLEX System servereid.

Vabandame kolimise käigus tekkinud katkestuste pärast ning loodame, et saame tänu ümberkorraldustele pakkuda Maaülikooli kasutajatele veelgi paremat IT teenust.

Kommentaarid (0)
Lisage uus kommentaar

Nimi:
Kommentaarid:
CAPTCHA Verifitseerimine

Palun sisesta pildil olev tekst selle all asuvasse tekstikasti. See on vajalik meie infosüsteemi turvalisuse tagamiseks.