Jul
Exchange meiliserveri versiooniuuendus
Postitatud Priit Pavelson on 22 July 2015 10:52 AM

27.07.15 Esines tõrkeid Outlooki ja serveri vahelise ühendusega sisevõrgu Windows XP arvutites. Probleem on praeguseks ilmselt lahendatud.

Windows XP ja Vista kasutajad peaksid veebiliidese jaoks kasutama kõige uuemat Google Chrome või Firefoxi. Windows 7 alates on toetatud ka Internet Explorer. Tõrgete korral tuleks teavitada IKT osakonda ja kirjavahetuseks kasutada Exchange veebiversiooni https://mail.emu.ee kuniks oleme leidnud lahenduse.

22.07.15 Tänasest alustab IKT osakond töötajate Exchange meiliserveri üleviimist uuemale versioonile.

Selle protsessi käigus võib esineda lühiajalisi tõrkeid, mil meiliteenus ei ole kättesaadav (nt ei avane Outlook, veebiliides või ei saa telefonid serveriga ühendust).

Kui teenuse toimimine on häiritud kauem kui pool tundi, siis lisame sellekohase teate siia.

Probleemide korral pöörduge IKT osakonna pespetsialist Priit Pavelsoni poole (tel 731 3053).

Vabandame võimalike tekkida võivate ebameeldivuste pärast.